De mooiste Online Veilingen in het veilinghuis van Nederland! De leukste en mooiste spullen tegen de goedkoopste prijzen in Nederland!

Productcategorieën

TicketVeiling.nl - Bied gratis mee & WIN!
Vakantieveilingen.nl
Veilingacties.nl, Goedkoper kan toch niet

Nieuwste Producten

Bilal

Bilal, Enki – Lithografie Vermorel – La Baigneuse

Gesigneerd en genummerd, dit is nr. 125/499.De litho is ingelijst geweest en was aan de achterzijde met 2 plakkers vastgezet geweest (nauwelijks zichtbaar).

not rated
110.00

GA NAAR AANBIEDER

2 Schouderdoeken & 1 hoofddoek zilverdraad - Bali - Indonesië

2 Schouderdoeken & 1 hoofddoek zilverdraad – Bali – Indonesië

Schouder doek ca.1900 125 cm bij 37 hand gesponnen katoen. Conditie slecht.1 rode schouderdoek doek fijne katoen met zilverdraad 130cm bij 40 cm1 paarse hoofddoek fijne katoen met zilverdraad 75 bij 75 cmvoor ritueel gebruik wordt aangetekend verzonden en goed verpakt

not rated
9.00

GA NAAR AANBIEDER

Trofish dames Swiss Made mooie Quartz Dress horloge Circa 2000

          Volg Online Shoppen .EU op facebook

not rated
0.00

GA NAAR AANBIEDER

Set van 2 etnische houten kisten met deksel

Set van 2 etnische houten kisten met deksel, op te slaan van kruiden.

Set # 2 originele dozen gebruikt voor het verzamelen en vervoeren van geneeskrachtige kruidenMet deksel, gemaakt van de zelfde hout maar geschilderde zwart.Het vak van de ene kant is zig-zag vorm, evenals het deksel die past perfect.Waarschijnlijk moest dit elkaar grijpende sash gesneden bladeren of iets anders.De deksels van de twee vakken hebben gaten die zijn gebruikt voor het doorgeven van een tekenreeks, die vervolgens rond twee kleine handvatten draait en serveert het vak om de deksel openstaat of te sluiten beter.Werden gebracht naar Italië door een veteraan van de oorlog in Afrika.GROTERE AFMETINGEN VAN DE DOOS:baseren breedte 15 cmbreedte aan de top 12,5 cmhoogte 11,5 cmDiepte cm 3gewicht 400 gr. ca.DE AFMETINGEN VAN DE KLEINE DOOS:12,2 cm breed aan de basisTop breedte: 10 cm9.6 cm hoogte2.5 cm (diepte)gewicht 250 gr. ca.Uitstekende conditie* Met traceerbare aangetekende post verzonden.

not rated
35.00

GA NAAR AANBIEDER